Upravit stránku

Firma LOSL s.r.o. je přední dovozce nákladních automobilů do ČR

Pane Bayere, vytápíte prostor kde provádíte technické kontroly nákladních vozidel. Jaké má rozměry ?

Šířka haly je 12 metrů, délka je 35 metrů a výška 5,5 metrů

Používáte teplovzdušný kotel Multibio 50 s turbo úpravou se dvěma ventilátory. Jak jste spokojen s  výkonem kotle a s tím, že kotel ohřívá přímo vzduch v prostoru dílny ?

Myslím si, že přímý ohřev vzduchu je výborný. Rychlý nástup kotle zajišťuje okamžité ohřívání pracovního prostoru a výkon kotle je překvapující. Přesto, že na provozovně jsou vysoké stropy 5,5 m a podlahová plocha má rozměr 420 metrů čtverečních, tak je tepelná pohoda výborná. Ventilátory z  kotle dokáží promíchat vzduch ohřívaného prostoru velmi důkladně a rychle.

Jak ovládáte kotel ? 

Kotel můžeme ovládat termostatem na provozovně a nebo si ho zapnout přes aplikaci v mobilním telefonu.

Jaké používáte palivo ?

Nejvíce levné kůrové pelety a nebo rostlinné pelety. Palivo si vybíráme jen podle jeho aktuální ceny. V  kotli hoří dobře bez zásahu obsluhy jak dřevěné tak rostlinné pelety. Máme model s automatickým odvodem popela, tak nároky na obsluhu jsou minimální

Rozšiřujete pracovní prostor o další halu. Už víte čím ji budtete vytápět ?

Ano. Jednoznačně opět použijeme teplovzdušný kotel Multibio. Zavrhli jsme vytápění např. plynem ale i uhlím. Úspora s  MultiBio je již při instalaci, kde investicí je jen kotel a komín, odpadají rozvody teplé vody v  radiá­torech a stavba kotelny. Také na palivu dokážeme ušetřit cca 40 % nákladů.  

Děkuji Vám za rozhovor 

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti