Upravit stránku

Přestavba kotle Atmos s hořákem MultiBio

Zákazník měl šest let po sobě špatnou zkušenost s kvalitou dodaných dřevěných pelet. Instaloval si svépomocí hořák MultiBio MB 30 s provozním a havarijním termostatem. Ode dne instalace a výměny hořáku, nemusí každou hodinu manuálně odstraňovat popel a spečence z nekvalitních pelet, které bránily původnímu hořáku na pelety nejvyšší kvality v provozu.  Provoz je automatický -  blízký provozu plynového kotle. Nyní stačí pouze doplnit palivo do násypky cca jednou za deset dnů. Kotel stačí čistit jednou za topnou sezónu.

Hořák MultiBio spolehlivě spaluje dřevěné pelety té nejnižší kvality a také nejnižší ceny. Při spalování pelet té nejnižší cenové hladiny v kotlech MultiBio není důležité, jestli je peleta rozpadlá, má vysoký podíl odrolu, nebo má deklarované větší množství popela. Například dřevěné pelety mohou obsahovat vysoký podíl kůry, podíl písku nebo i jiné příměsi, které způsobují spékaní popela.

Napojení hořáku MultiBio na kotel Atmos

Pokud chcete udělat výměnu kotle koukněte na nabídku kotlů i s hořáky.

Napojení hořáku MultiBio na kotel Atmos
Napojení hořáku MultiBio na kotel Atmos
Přestavba kotle Atmos
Přestavba kotle Atmos s hořákem na pelety MultiBio
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti