Upravit stránku

Zkušenosti zákazníka s kotlem na pelety - MultiBio 49 na Slovensku

Rozhovor s provozovatelem pane Koyšem o zkušenostech s kotlem na pelety MultiBio

MultiBio: V dnešním hovoru K se nacházíme blízko Nitry na jedné malé prodejně motocyklů. Mým dnešním hostem je pan Michal Koyš a moje první otázka je, proč jste si vybral peletový kotel MultiBio?

p. Koyš: Tento kotel na pelety jsme si vybrali po dlouhém zkoumání, všelijakých možných alternativách hlavně kvůli tomu, že je univerzální na libovolné palivo, dřevěné pelety i agropelety. Zkoušeli jsme šlupky ze slunečnice, které hoří bez problémů, takže proto.

MultiBio: Jaký prostor tady asi vytápíte? Viděl jsem, že máte hezky zapojenou akumulační nádrž, fukary, kalorifery na rozvod tepla, prodejna je podle mě vysoká.

p. Koyš: Kaloriferem vytápíme zadní sklad, který má přibližně do 300 m2 a výšku 6 m, 1800 kubíku plus topíme prodejny s kancelářemi, což je cca 120 m2.

MultiBio: Tepla je dost?

p. Koyš: Tepla je dost.

MultiBio: Obligátní otázka je jak jste si nás našel. Předpokládám přes internet a náš první kontakt byl telefonický, než jste si přijel osobně do firmy.

p. Koyš: Ano, v podstatě vaši firmu už registruji déle, setkávali jsme se na výstavách v Nitře, ale to bylo jen takové okrajové a pak telefonicky jsme si vás našli a osobně jsme si byli u Vás pro kotel.

MultiBio: To, co jsme avizovali, jak se bude kotel chovat na rostlinné pelety a na ta paliva, která používáte, Splnili jsme to?

p. Koyš: Je to výborné, jsme spokojeni, opravdu je to všechno super a automatické. Mám zkušenosti s polským kotlem, který se nedá absolutně porovnávat s touto automatikou, takže jsme s ním spokojeni. Tak jak jsme to očekávali.

MultiBio: Poslední záležitost, pokud je potřeba nějaké komunikace, vím, že jsme seřizovali kotel třeba na palivo nebo jste měl nějaké technické dotazy, jak jsme byli dostupní, jak to fungovalo?

p. Koyš: Super to bylo, to jsem byl velmi mile překvapený. Kotel jsme instalovali přes vánoční svátky 25. -26. prosince a dovolali jsme se kdykoliv. Byli jsme s vaší podporou spokojeni. Dost nám to pomohlo, tato telefonická komunikace, protože nemuseli jsme týden okolo spuštění kotle laborovat. Spuštění hned napoprvé bylo správně. V podstatě to šlo na standardní presety, které jsou v menu, takže žádné extra úpravy jsme nedělali.

MultiBio: To mě těší. Až budete vybírat kotel domu, tak už víte…

p. Koyš: Už máme vybráno

Děkuji vám za rozhovor Jindřich Sinkule

 
Navštivte naši expozici TECHAGRO 2018 - výstaviště Brno 
8. 4 - 12. 4. 2018

Kotel na pelety - zkušenosti
Kotel na pelety
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti