Upravit stránku

 

Projekt

Měření a posouzení rozhodujících technických parametrů Drtiče MultiBio

Naše společnost Petrojet Trade s.r.o. realizuje v roce 2019 projekt Měření a posouzení rozhodujících technických parametrů Drtiče MultiBio za účelem inovace drtiče MultiBio, který je financován z prostředků a díky podpoře Evropské unie.

Název programu:

Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Číslo výzvy:

01_18_215

Název výzvy:

Inovační vouchery - IV. výzva

Název projektu:

Měření a posouzení rozhodujících technických parametrů Drtiče MultiBio

Registrační číslo projektu:

CZ.01.1.02/0.0/0.0/18_215/0016887

 

Díky podpoře Evropské unie prostřednictvím Evropského fondu pro regionální rozvoj jsme v programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost mohli realizovat projekt Měření a posouzení rozhodujících technických parametrů Drtiče MultiBio za účelem inovace drtiče MultiBio (CZ.01.1.02/0.0/0.0/18_215/0016887), jehož rozpočet byl 75.000,- Kč bez DPH, přičemž naše společnost obdržela 75% dotaci ve výši 56.250,- Kč.

Obsahem projektu je měření a posouzení technických parametrů strojních zařízení Drtičů dřevních desek MultiBio, které promění zbytky dřevozpracujících firem v ekologické, obnovitelné a hodnotné palivo. Cílem projektu je prověřit zákonné požadavky a nařízení vlády potřebné pro uvádění a provoz Drtičů na Evropských trzích. Úspěšné získání protokolů a certifikátů umožní žadateli uvádět drtiče MultiBio na trh. Výstupem projektu budou protokoly o zkoušce, hodnocení a certifikáty pro shodu s nařízeními a normami.

Naše společnost Petrojet Trade s.r.o. si velice váží této pomoci Evropské unie děkuje za její podporu při svém inovačním úsilí.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti