Upravit stránku

Přijďte náš navštívit na  Národní výstavu hospodářských zvířat Brno 12.5.-15.5.2019

Ve dnech 12.5-15.5.2019 se česká značka automatických kotlů  MultiBio zúčastní Národní hospodářské výstavy zvířat v Brně kde na venkovní ploše představí kotel MultiBio 30 ES/B v provozu. Kotel získal na veletrhu TechAgro 2018 hlavní cenu BIOMASS 2018.  teplovodní kotledrtič na dřevotřísku 

Speciální hořáky, teplovodní a teplovzdušné kotle na dřevní a nedřevní biomasu v peletované i sypké formě od 10 do 600 kW. Zajišťujeme vývoj, výrobu, prodej a také servis našich výrobků. Zajišťujeme si vývoj včetně vývoje vlastních programů elektronik. Jsme velice flexibilní a nové poznatky z provozu našich výrobků můžeme okamžitě přenést do výroby. V roce 2018 jsme uvedli na trh novou řadu kotlů s výkonem od 270 do 600 kW. V MultiBio 400 PLCS je možné legálně spalovat dřevotřísku z nábytkové výroby, uhlí, štěpku, pelety dřevěné, rostlinné. Jedná se o ojedinělý výrobek na trhu s tak flexibilními možnostmi volby paliva. 

Národní výstava hospodářských zvířat se v roce 2019 bude konat společně s Veletrhem pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH a Národní výstavou myslivost. Tento komplex veletrhů byl vytvořen ve spolupráci s partnery a spoluorganizátory - profesními asociacemi, státní správou, samosprávou a odborným školstvím.

NÁRODNÍ VÝSTAVA v Brně je největší přehlídkou živočišné produkce v České republice. Přes 800 kusů zvířat - skotu, ovcí, koz, prasat a koní je předvedeno v Národních šampionátech, přehlídkách a hodnoceních za účasti českých i mezinárodních porotců. Výstava se těší velké popularitě odborné i laické veřejnosti. Výstavní areál v době akce navštíví bezmála 45.000 návštěvníků.

Kotel na dřevotřísku MultiBio 400 PLCS
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti