Upravit stránku

Přijďte náš navštívit na veletrhu Národní výstava hospodářských zvířat 12.-15.5. 2019

Ve dnech 12.-15. května 2019 bude naše firma MultiBio Vystavovat na Národní výstavě hospodářských zvířat teplovodní kotle, drtič na dřevotřísku a další výrobky.

Speciální hořáky, teplovodní a teplovzdušné kotle na dřevní a nedřevní biomasu v peletované i sypké formě od 10 do 600 kW. Zajišťujeme vývoj, výrobu, prodej a také servis našich výrobků. Zajišťujeme si vývoj včetně vývoje vlastních programů elektronik. Jsme velice flexibilní a nové poznatky z provozu našich výrobků můžeme okamžitě přenést do výroby. V roce 2018 jsme uvedli na trh novou řadu kotlů s výkonem od 270 do 600 kW. V MultiBio 400 PLCS je možné legálně spalovat dřevotřísku z nábytkové výroby, uhlí, štěpku a pelety. Jedná se o ojedinělý výrobek na trhu s tak flexibilními možnostmi volby paliva. Přijďte náš navštívit na veletrh LignumExpo 2018.

Národní výstava hospodářských zvířat se v roce 2019 bude konat společně s Veletrhem pro živočišnou výrobu ANIMAL TECH a Národní výstavou myslivost. Tento komplex veletrhů byl vytvořen ve spolupráci s partnery a spoluorganizátory - profesními asociacemi, státní správou, samosprávou a odborným školstvím.

Kotel na dřevotřísku MultiBio 400 PLCS
Drtič na dřevotřísku
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti