Upravit stránku

 

Přijďte náš navštívit na veletrhu AGROSALÓN 2019 26.-30.03. 2019

Ve dnech 26.-30. března 2019 bude naše firma MultiBio Vystavovat na veletrhu Agrosalón teplovodní kotle, drtič na dřevotřísku a další výrobky.

 

Speciální hořáky, teplovodní a teplovzdušné kotle na dřevní a nedřevní biomasu v peletované i sypké formě od 10 do 600 kW. Zajišťujeme vývoj, výrobu, prodej a také servis našich výrobků. Zajišťujeme si vývoj včetně vývoje vlastních programů elektronik. Jsme velice flexibilní a nové poznatky z provozu našich výrobků můžeme okamžitě přenést do výroby. V roce 2018 jsme uvedli na trh novou řadu kotlů s výkonem od 270 do 600 kW. V MultiBio 400 PLCS je možné legálně spalovat dřevotřísku z nábytkové výroby, uhlí, štěpku a pelety. Jedná se o ojedinělý výrobek na trhu s tak flexibilními možnostmi volby paliva. Přijďte náš navštívit na veletrh LignumExpo 2018.

Medzinárodný poľnohospodársky veľtrh Agrosalón patrí k najvýznamnejším veľtrhom svojho druhu na Slovensku. Od začiatku svojej existencie predstavuje stabilné zázemie pre úspešnú komunikáciu odborníkov v danom odvetví a prezentuje inovácie i technológie v poľnohospodárskej technike a mechanizácii.

Kotel na dřevotřísku MultiBio 400 PLCS
Drtič na dřevotřísku
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti